Лекція на тему “Запобігання стихійним лихам” для евакуйованих українців.

іншіукраїнська

30 січня 2024 року (вівт.) в українському кафе “Друзі” для евакуйованих українців було проведено захід на тему “Запобігання стихійним лихам”.

Лекцію люб’язно провели пан Омотані і пан Като (офіс Ніші-ку м.Йокогама, відділ загальних справ, відділ управління кризовими ситуаціями та регіонального запобігання катастрофам).

Дуже багато евакуйованих до Японії українців вперше на своєму досвіді відчули, що таке землетрус, тому пан Омотані і пан Като розповіли про наслідки минулих землетрусів та як треба діяти і чого остерігатися під час землетрусу.

Слухачі лекції мали змогу скуштувати продукти тривалого зберігання на випадок стихійних лих: хліб, кашу, макаронні вироби тощо, та дізналися про те, що дуже важливо, по можливості, завжди бути готовими до надзвичайних ситуацій.

Від офісу Ніші-ку м.Йокогама українці отримали різноманітні речі на випадок стихійних лих та навчилися разом, як саме ними користуватися під час надзвичайних ситуацій.

Від українців надійшло багато конкретних питань, наприклад, як захистити голову під час землетрусу, за якої магнітуди розбивається скло на вікнах, де знаходяться місця укриття та яку вони відіграють роль тощо.

Щодо останньої теми було особливо багато запитань.

Ми маємо надію, що, у випадку землетрусу, ця лекція допоможе безпечно і правильно діяти.