Будь ласка, приєднуйтесь до нас в YOKE 25 травня (чт) та 27 травня (сб) на інстуктажі щодо подачі заяви на звільнення від сплати страхових внесків

українська

Для евакуйованих українців

У багатьох з вас є картка Національного медичного страхування, а деякі також мають картку страхування довгострокового догляду. За допомогою цих страхових карток ви можете звертатися до лікарні та отримувати послуги з догляду у випадку необхідності, за нижчою вартістю, ніж звичайно. (Для отримання послуг довгострокового догляду потрібна окрема процедура).

Для того, щоб отримати ці страхові картки, потрібно сплачувати страхові внески. Однак,
з червня 2023 року місто Йокогама звільнить від сплати страхових внесків за Національне медичне страхування та страхування довгострокового догляду евакуйованих українців, які мають труднощі зі сплатою страхових внесків.

Щоб подати заяву на звільнення від сплати, вам потрібно пройти відповідну процедуру. Будь ласка, по можливості зробіть це до кінця травня. Для цього просимо уважно прочитати наступну інформацію.

① Приблизно в середині травня, районна адміністрація міста Йокогама, де ви проживаєте, надішле вам конверт. В ньому ви знайдете інформаційне повідомлення, подібне до цього листа, а також два аркуші паперу та конверт.

② Два аркуші паперу – це аплікаційні форми. Будь ласка, напишіть своє прізвище та ім’я латинськими літерами в полі “Signature” на аркуші, позначеному B. На аркуші А нічого писати не потрібно.

③ Зробіть, будь ласка, копію “Посвідчення переміщеної особи України”.

Якщо ви не можете знайти це посвідчення, зробіть копію вашої японської візи. У випадку візи, зробіть ксерокопію так, щоб було видно поле “REMARKS” з надписом “UKR” або “UKR-S”.

④ Надішліть форму заяви та ксерокопію документа в конверті, який був вкладений разом з документами до районної адміністрації в Йокогамі. Поштова адреса районної адміністрації вже вказані на конверті. Прохання відправити конверт до 31 травня включно.

⑤ В середині-кінці червня ви отримаєте рахунок для оплати страхових внесків від міста Йокогами. Однак ті, хто завершив процедуру до травня, також отримають повідомлення про рішення щодо звільнення від оплати страхових внесків, тобто документ, який засвідчує, що ви не повинні сплачувати страхування. Ті, хто не завершив процедуру, отримають лише рахунок, тому, будь ласка, сплатіть його або подайте заяву на звільнення від оплати якнайшвидше. Будь ласка, не залишайте це без уваги не сплативши рахунок або не подавши заяву на звільнення від сплати внесків.

⑥ Крім того, співробітники мерії Йокогами будуть в YOKE в наступні дні та години, щоб відповісти на питання про національне медичне страхування та страхування довгострокового догляду, а також про те, як подавати заяву на отримання цієї пільги. Якщо ви не знаєте, як заповнити форму заяви, будь ласка, приходьте до нас.

ДАТА І ЧАС

1) 25 травня (чт) о 10:00;

2) 27 травня (сб) о 12:00.

МІСЦЕ
YOKE (адреса: Pacifico Yokohama, 5-й поверх)

ВЗЯТИ З СОБОЮ
1. Картку Національного медичного страхування,
2. Картку страхування довгострокового догляду (при наявності)
3. Посвідчення переміщеної особи або закордонний паспорт з японською візою,
4. Цей інформаційний лист, отриманий від м. Йокогама (весь вміст конверту).

⑦ Якщо у вас виникли запитання щодо звільнення від оплати, будь ласка, зателефонуйте до YOKE. Залежно від характеру консультації, можливо виникне потреба зв’язатися з районною адміністрацією тощо, тому це може зайняти деякий час.

【Зворотній зв’язок】
Асоціація міжнародних комунікацій Yoke міста Йокогама

Тел: 045-222-1209 
e-mail: t-info☆yoke.or.jp (Коли ви надсилаєте електронний лист, замініть ☆ на @.)