ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА В ЙОКОГАМІ

іншіукраїнська

Робота за кордоном, вивчення мови, дружні стосунки чи корпоративні відносини і ще багато-багато іншого, з чим Ви щоденно справляєтеся в Японії.

Дорогі друзі, ми розуміємо, що кожен новий етап адаптації – це в тому числі й нові психологічні виклики для Вас і Вашої родини.

Тож, із продовженням японської програми підтримки України та на прохання евакуйованих українців до Йокохами і Канагави, ми розширили можливості отримання психологічної допомоги для кожного, хто цього потребує.

Відтепер оновлена пропозиція буде також дійсна і для тих громадян, які вже отримували консультації психолога, і наразі мають новий актуальний запит.

Робимо зручнішим і час консультацій:

офлайн / онлайн* – у Кабінеті психологічної підтримки при Yokohama Association for International Communications and Exchanges – щопонеділка з 10:00 до 16:00 включно та за попереднім записом.

  • тих, хто бажає отримати консультацію, але це неможливо у понеділок, просимо надіслати запит на нашу електронну пошту. Залежно від ситуації, ми розглянемо можливість проведення консультації поза звичайним часом, організувавши відповідний час зустрічі з психоаналітиком.

Як записатися на індивідуальну консультацію? Надіслати лист-запит на електронну адресу:

druzi.p.ujy@gmail.com

Вартість консультації:
Безкоштовно* / до 5 сесій тривалістю 50 хвилин кожна

Адреса: YOKE 5F, Pacifico Yokohama 1-1-1 Minato Mirai, Nishi-ku Yokohama

Прийом здійснює Ольга Бальмен – психоаналітик, кризовий психолог, член Національної психологічної асоціації України.

Кабінет психологічної підтримки українців відкрито за сприяння Yokohama Association for International Communications and Exchanges (YOKE), мерії міста Йокохама та Посольства України в Японії.

ЯбудуТвоїмТилом #StandWithUkraine