Повідомлення по надання грошової допомоги евакуйованим українцям, що проживають у м.Йокогама

Жива інформаціяукраїнська

Асоціація міжнародних комунікацій м.Йокогама (YOKE) розподілить пожертвувані благодійниками кошти між евакуйованими до м.Йокогама українцями для підтримки їхнього життя.
З міркувань безпеки та запобігання злочинності, а також, враховуючи істинну мету благодійної діяльності, чітко визначено, хто саме може отримати домогу. Попередня реєстрація обов’язкова!
Евакуйованих українців, що бажають отримати допомогу, просимо обов’язково ознайомитися з пунктами нижче і тільки після цього подавати заявку за посиланням нижче:

Форма для подання заявки

※Кінцевий термін подачі заявки: 5 грудня (вівторок) 12:00 (денний час)※

Зміст повідомлення

Дата

необхідно обрати один з запропонованих днів: 11 грудня (понеділок), 13 грудня (середа), 14 грудня (четвер), 15 грудня (п’ятниця), 23 грудня (субота)

Час

10:00-11:30 або 16:00-17:30 (23 грудня (субота) тільки в першій половині дня)

Місце

м.Йокогама, район Nishi-ku (Деталі буде повідомлено безпосередньо отримувачу в електронному листі)

Вимоги до отримувача

Українці, які відповідають усім наступним чотирьом вимогам:

 1. Українці, які станом на 20 листопада проживають у м.Йокогама (в картці резидента зазначена реєстрація (адреса) в м.Йокогама)
 2. Українці, яким надано статус «евакуйований» (хто має «Посвідчення переміщеної особи України», видане імміграційною службою, або для тих, в кого немає цього посвідчення, закордонний паспорт з примітками UKR або UKR-S).
  ※Попередньо на основі інформаційної бази евакуйованих українців м.Йокогама буде проведена перевірка кожного заявника на предмет того, чи заявника насправді визнано евакуйованою особою. Перевірка проводиться з метою правильного розподілу коштів.
 3. Українці, які особисто зможуть прийти в зазначений день.
 4. Українці, які попередньо заповнили та відправили реєстраційну форму.
  Просимо звернути увагу на те, що, якщо навіть людина попередньо зареєструвалася, але не відповідає вищезазначеним вимогам, то отримати кошти вона не зможе.

Увага!

Необхідно суворо дотримуватися процедури отримання допомоги, тому, буде прийнято заявки лише від тих осіб, хто уважно ознайомився з пунктами нижче та погоджується з їх змістом.

 1. Отримати допомогу можна тільки особисто.
  ※ Замість дітей віком до 18 років допомогу можуть отримати члени родини – батьки тощо.
 2. В день отримання грошової допомоги, з метою підтвердження, чи має право зареєстрована особа отримати допомогу, будуть перевірятися картки резидента (у тому числі й дітей) та “Посвідчення переміщеної особи України”.
 3. Допомогу неможливо отримати без попередньої заявки.
 4. В день отримання допомоги на місці будуть інструкції українською мовою, але присутність перекладача не передбачається.

Як діяти після подання заявки

 1. Коли вашу заявку буде прийнято, вам автоматично буде надіслано лист на електронну пошту. Якщо лист не надійшов або виникнуть питання, будь ласка, зв’яжіться з нами.
 2. Після цього, на вказану вами адресу буде надіслано ще один електронний лист-підтвердження, в якому буде вказано місце, дата та час, а також, що необхідно мати при собі, щоб отримати допомогу. Обов’язково уважно прочитайте цей лист. На цьому реєстрацію закінчено.

Контакти

Зв’язатися з нами можна лише наступними трьома способами: телефонний дзвінок, електронна пошта або безпосередньо завітавши в консультаційний центр YOKE. Зверніть увагу, що спроби отримати консультацію іншими способами (мессенджери тощо) оброблюватися не будуть.
(Графік роботи: будні дні – 10:00-16:30, 2 та 4 суботи місяця – 10:00-12:30)
Телефон: 045-222-1209
E-mail: d-ukraine☆yoke.or.jp (Надсилаючи електронний лист, змініть ☆ на @.)