З наступного місяця офіс YOKE припиняє надання послуг психологічніих консультацій для українців. Психоаналітик та кризовий псхихолог Ольга Бальмен до кінця березня завершить консультації при офісі, а також недійсною стане мейл адреса послуг психолога druzi.p.ujy@gmail.com
Бажаючі продовжити заняття з пані Ольгою можуть ознайомитись з умовами подальшої співпраці через її приватний сайт
www.olhabalmen.com.ua
Повідомлення від п. Ольги Бальмен :
Консультування YOKE завершиться в березні.
Це повідомлення від Ольги, яка проводить консультації.
Сьогодні, 25.03.2024, – завершальний день роботи Кабінету психологічної підтримки при Yokohama Association for International Communications and Exchanges (YOKE) у Йокохамі, Канагаві.
Користуючись нагодою, я хотіла б ще раз висловити японським колегам, нашим друзям і партнерам, а також – представникам адміністрації та мерії міста Йокохама глибоку повагу та щиру вдячність за кропітку працю на благо кожного мешканця і гостя міста, яким Ви опікуєтеся із любов’ю та увагою. Неможливо не захоплюватися красою охайно доглянутого портового міста (пишаємося, що Йокохама – місто-побратим Одеси), як і радіти серцем за те тепло й добрі слова підтримки, якими так щедро діляться японці з українцями.
Наше знайомство, укріплення дружби народів і співпраця відбулися у непростий період історії не тільки окремої країни – України, а й усього світу, поряд із тим упродовж 2 років, за час евакуації, та завдяки, в тому числі й кожному з Вас, я щоденно почувалася в значно більшій безпеці, мала нагоду відчувати Ваше сильне дружнє плече і споглядати в особі кожного з Вас непересічний приклад японської неперевершеної гостинності, високої культури, багатогранних талантів і освіченості.
Завдяки Вашим зусиллям та підтримці у партнерстві із Посольством України в Японії стала можливою і реалізація Програми індивідуальної психологічної допомоги евакуйованим до Йокохами, Канагави, українцям при Yokohama Association for International Communications and Exchanges. Сотні годин було приділено психологічній реабілітації, міжкультурній адаптації та особистому відновленню кожного, хто цього потребував і звертався.
І хоча японська щедрість не знає меж, приходить час, коли навіть після серйозних життєвих потрясінь, фізичних і психологічних уражень, по завершенню тривалого лікування й відновлення, постає необхідність становлення на ноги із найміцнішою опорою – внутрішньою – на самого себе із вірою в свої ж сили, – є обов’язковою умовою повернення у стан здоров’я і остаточного зцілення як тіла, так і душі.
У цю мить я почуваю і світлий смуток, адже добігає кінця важливий етап нашої взаємодії в організації роботи Кабінету психологічної підтримки українців, і водночас – щиру радість і вдячність за можливість бути частиною Вашої професійної команди на цьому шляху японсько-українського альянсу.
Із особливою приємністю та у спільній домовленості із японською стороною ми також раді сьогодні анонсувати, що не завершуємо нашу співпрацю, а лише трансформуємо та розвиваємо її на вимогу часу. Так, із визначеною періодичністю ми спільно готуватимемо для української громади актуальні інформаційні матеріали психологічного спрямування, якими наповнюватиметься цікавий та корисний сайт (YOKE).
Як і раніше, я продовжу здіснювати приватну практику психоаналізу за індивідуальним запитом у форматах онлайн та офлайн (у Токіо).
• Записатися на консультацію можливо через спеціальну форму звернення на сайті: www.olhabalmen.com.ua
Роботу в кризовій службі підтримки українців на час війни росії проти України буде продовжено за наступними напрямками:
• допомога українцям у працевлаштуванні в групі японських компаній на чолі із Nippon Manufacturing Service Corporation в рамках багаторічного двостороннього проекту підтримки українців та Програми відновлення й відбудови України. Дізнатися детальніше та зареєструватися:
https://forms.gle/m3mBVt9jerZiXL2Z6
• та кризова психологічна підтримка українців у складі команди Національної психологічної асоціації України. У грудні 2023 у тестовому режимі було запущено веб-сайт, який дозволяє аудіо- та відеоз’єднання з нашими психологами і психіатрами гарячої лінії НПА через інтернет. Це означає, що ця лінія стає доступною в усьому світі і на тимчасово окупованих територіях, а відтак – якісна психологічна і психіатрічна допомога для українців стає ще ближчою.
Сервіс працює щодня з 10:00-20:00 (орієнтир на київський час), через веб-сайт (аудіо, відео і режим чату):
https://help.npa-ua.org
та через телефонний зв’язок (безкоштовно з локальних номерів) в 21 країні світу та Україні. Абоненти завжди можуть отримати якісні консультації від фахових психологів та психіатрів, а також – записатися на групи підтримки онлайн (форма реєстрації є на сайті).
Таке глобальне розширення ініціативи стало можливим завдяки Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй (UNDP) в Україні та щедрій фінансовій підтримці міжнародних партнерів, серед яких — Європейський Союз, Данія та Канада. Технічними партнерами ініціативи стали Amazon Web Services (AWS) та Deloitte.
Тож – не прощаємося, а продовжуємо тримати зв’язок і щоденно робити кожен свій посильний вклад добрими людськими справами заради спільної перемоги цивілізованого світу та утвердження життя, здоров’я та культурного співіснування й взаємопідтримки.
Ольга Бальмен
психоаналітик, клінічний психолог